O nás

Autoarea poskytuje poutavý pohled do životního stylu zaměřeného na automobily. Skrze naše stránky čtenáři zažívají, jaké to je řídit neuvěřitelná auta, prohlížet si exkluzivní sbírky a cestovat po světě, aby byli svědky příběhů, které se stanou legendami na silnici.

Oceňujeme vozidla pro nadšence všech rychlostí a schopností a snažíme se předat každý zvuk, vůni, třpyt leštěného kovu, jako by to naši členové komunity zažili sami.

Autoarea je pro automobilové nadšence, pokrývá zprávy o autech a motorsportu, prolíná je širokými příběhy, investigacemi, recenzemi.

Autoarea provádí nejkomplexnější silniční a srovnávací testy v odvětví, zaměřující se především na domácí a dovozová sportovní auta a sportovní sedany, které se vyznačují nadprůměrným výkonem, ovladatelností, konstrukcí a efektivitou. Jsou to auta, která jsou především radostí řídit.

Doberejte novinky

Přihlaste se k Autoare a získejte neomezený přístup k našim digitálním příběhům, měsíční zpravodaj a časný přístup k našim exkluzivním událostem. Stát se členem Autoare je nejlepší způsob, jak zůstat informován o nejnovějších webových a časopiseckých příbězích od vašich oblíbených redaktorů Autoarea.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Vážíme si důvěryhodného vztahu k našim čtenářům a proto pečlivě dodržujeme přísnou zásadu ochrany osobních údajů.

Kontakt: info@autoarea.cz

Odebírej náš Newsletter

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Vaše jméno
Váš Email