Tel: +420704064665

E-mail: info@autoarea.cz

Otevřeno: Pondělí – Pátek 8:00-20:00

Vítá Vás Auto Area

Servis pro nás není otázkou značky, jsme tím správným partnerem pro vaše BMW, MINI i pro všechny ostatní značky – naše dlouholeté servisní zkušenosti a odborné znalosti jsou vám k dispozici. Rádi vám pomůžeme. Autorizovaná dílna. Pomůžeme vašemu vozidlu rozjet se pomocí chiptuningu

AUTOMOBILOVÉ SLUŽBY

Hlavní kontrola

Generální kontrolu a emisní test pro vás provedeme ve vlastní režii. Opravíme vaše vozidlo BMW a MINI, na místě je neustále inspektor TÜV. Váš vůz je v dobrých rukou v našem autorizovaném servisu.

Chiptuning

Pomůžeme vašemu vozidlu rozjet se pomocí chiptuningu a podvozku, např. od AC Schnitzer. Abychom měli co nejlepší přilnavost na vozovce, nabízíme také pneuservis, ráfky a kompletní kola.

Podpora 24/7

Nejenže optimalizujeme vzhled vašeho vozidla, umíme také provést kosmetické opravy a chytré opravy. Jsme stále na telefonu.

Výměna kol

Na přelomu roku v zimě a v létě doporučujeme výměnu letních a zimních kol. Naši profesionálové z dílny vám kola profesionálně smontují, abyste dobře přečkali roční období.

Mistrovská dílna

Jako nezávislá automobilová mistrovská dílna s funkčním mistrem vám nabízíme všestranný servis pro váš vůz. Veškeré práce se provádějí podle specifikací výrobce za použití pouze originálních náhradních dílů od výrobce vozidla.

Na nás je spolehnutí

Přesvědčte se o naší kompetenci a zkušenostech, které se promítají do kvalitní práce. Nejlepší možná služba, dodaná zodpovědně.

Značky s kterými spolupracujeme