BMW I7: PRVNÍ ÚDAJE PRO PLNĚ ELEKTRICKÝ LUXUSNÍ SEDAN

Nové BMW řady 7, kompletně přepracované s obrovským úsilím, by mělo být špičkou ve svém segmentu. Nové BMW řady 7 (G70) přijde na trh koncem roku 2023 – rovněž jako plně elektrický luxusní sedan pod názvem BMW i7 . Jedním z cílů BMW je posunout rovnováhu mezi sportovností a cestovním komfortem na vyšší úroveň a nově definovat standardy luxusního segmentu. Inovativní technologie nechybí ani v interiéru. Chiptuning a diagnostika

DESIGN BMW I7: PROGRESIVNÍ PROHLÁŠENÍ S KŘIŠŤÁLOVÝM SKLEM

Na moderně řešené přední části 5 391 metrů dlouhého, 1 950 metrů širokého a 1 544 metrů vysokého  BMW i7 upoutají pozornost charakteristické designové prvky , jako jsou dvojité světlomety a BMW ledvinka chladiče. Vrchní osvětlovací prvky z exkluzivního křišťálového skla a svítící obrys ledvinky tvoří zvláštní výraz. Do velké masky chladiče tvůrci nainstalovali kamerovou technologii, radarové funkce a další senzory. BMW i7 si také zachovává klasický notchback tvar BMW řady 7, zatímco otvírače dveří, které lze ovládat elektricky stisknutím tlačítka, jsou umístěny v jedné rovině s vnějším pláštěm BMW i7. Modré akcenty na exteriéru také naznačují elektrickou verzi.

POHON BMW I7: EXTRÉMNĚ VÝKONNÝ A DOJEZD PŘES 600 KILOMETRŮ

Nové BMW řady 7 přichází s kompletní řadou motorů: k dispozici jsou benzínové, naftové a plug-in hybridní. V12 v BMW M760Li, které naposledy v Evropě generovalo 585 koní, již nebude k dispozici. Novým vrcholným modelem je čistě elektrické BMW i7. Stejně jako BMW i7 xDrive60 má elektrický sedan dva elektrické stroje, které generují ohromný systémový výkon 400 kW/544 k. Takto vybavené BMW i7 xDrive60 sprintuje z 0 na 100 km/h za 4,7 s a končí na elektronicky omezených 240 km/h.

BMW odhaduje průměrnou spotřebu energie 18,4 až 19,6 kWh podle realistického cyklu WLTP. A co víc: dojezd BMW i7 bude až 625 kilometrů . Výrobci integrovali požadovanou 101,7 kW (netto) baterii do podlahy vozu BMW i7. U rychlonabíjecí stanice (DC) je doba nabíjení z 10 na 80 procent při stejnosměrném proudu 195 kW kolem 34 minut.

BMW i7 M70 xDrive , budoucí top model řady , bude následovat v roce 2023 : výrazně více než 600 koní a maximální točivý moment přes 1000 Nm zrychlí nejvýkonnější model BMW, jaký byl kdy schválen pro silnice, z 0 na 100 km/h. za méně než 4,0 sekundy. H .

INTERIÉR BMW I7: VYSOKÝ KOMFORT A KINOSÁL S MEGA PLÁTNEM 

Místo linie střechy svažující se směrem dozadu nabízí interiér BMW i7 vysoký komfort sezení a větší prostor pro nohy a hlavu. Akcenty v interiéru jsou „ zakřivený displej “, ve kterém plně digitální kokpit a obrazovka informačního a zábavního systému splývají do jednoho celku, který je zakřivený směrem k řidiči. Nový typ světelné a funkční lišty v oblasti palubní desky a dveří také zajišťuje moderní, vizuální a haptický vjem. Nová panoramatická skleněná střecha „Sky Lounge“ navíc podporuje dojem prostornosti, modernosti a pohody pomocí světelných LED závitů, které lze individuálně nastavit. Diagnostika a uprava softwaru

Zadní část BMW i7 nastavuje nové standardy pro zábavu s jedinečným filmovým zážitkem. „ divadelní plátno “ , které vyčnívá z obložení střechy , ultraširokoúhlá obrazovka s úhlopříčkou 31 palců ve formátu panoramatického zobrazení 32:9 a rozlišení streamování 8K, proměňuje zadní sedadla v exkluzivní kinosál, ve kterém cestující Můžete si vybrat svůj osobní zábavní program ze široké škály nabídek streamování a užít si ho za jízdy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *